STAFFI

keikku keikku
Ylläpitäjä

Pidän huolen siitä että sivusto toimii ja päivittyy ajallaan. Kirjoittelen myös artikkeleita.

keikku@heebu.com
erinna Erinna
Päätoimittaja

Vastaanotan ja tarkastan kaikki lehteen tulevat tekstimateriaalit. Lisäksi kirjoitan artikkeleita, laadin pääkirjoituksen ja yleisesti kaikenlaisia tekstejä tarpeen tullen.

erinna@heebu.com
ihmissyoja Ihmissyoja
Ulkoasuvastaava

Suurimman osan ajastani häärään erilaisten kuvien parissa. Jos aikaa jää, kirjoitan myös artikkeleita.

ihmissyoja@heebu.com
suurennuslasi Suurennuslasi
Assistentti

Toimin keikun avustajana, mutta saatan myös kirjoittaa muutamia artikkeleita.

suurennuslasi@heebu.com
Agneta Agneta
Tapahtuma- ja kilpailuvastaava

Toimin ennen Heebun arvostelijana, mutta nykyään vastaan Heebun tapahtumista ja kilpailuista. Kirjoitan arvosteluja edelleen, aina kun ehdin.

agneta@heebu.com
Emppula Emppula
Kuvittaja

Kuvitan Heebun jokaista numeroa ja olen apuna kaikissa muissa tarvittavissa kuvitustehtävissä.

emppula@heebu.com
Buyo Buyo
Kuvittaja

Toimin Ihmissyojan assistenttina, kuvittaen Heebun jokaista numeroa.

buyo@heebu.com
Ribbon Ribbon
Arvostelija

Laadin peliarvosteluja jokaiseen numeroon.

ribbon@heebu.com
Adarra Adarra
Arvostelija

Laadin vaihtelevasti elokuva- ja musiikkiarvosteluja Kuvalehti Heebuun.

adarra@heebu.com
dj-omenaz Frewil
Arvostelija

Laadin vaihtelevasti huone- ja sivusto arvosteluja jokaiseen Heebun numeroon.

frewil@heebu.com
-pippin- -pippin-
Toimittaja

Olen Heebun vakituinen toimittaja ja kirjoitan artikkeleita lehden teemojen mukaan.

pippin@heebu.com
Vaniljapasta Vaniljapasta
Toimittaja

Toimitan "Maailmalla" -palstaa joka numerossa.

vaniljapasta@heebu.com
Vinoteksti Vinoteksti
Habbo eXpert

Toimitan ja vastaan kysymyksiin Kuvalehti Heebun "Kysy Habbo eXpertiltä" -palstalla.

vinoteksti@heebu.com